Punch işi havlu kenarı süslemeleri

Görüntü040
Paylaş
 
Görüntü040

Punch nakışı ile kenar süslemesi yaptığım havlu..Daha birçok desenle işlemeler hazırlıyorum.Punch tekniğiyle birçok yerde kullanılabilecek cok şık örtüler hazırlanabilir. Havlu süslemeleri üzerine sipariş alıyorum ama isteğe göre

salon takımı işlemeleride yaptırılabilir.Havlu kenar süslemelerini 30 liradan başlıyoruz ücretlendirmeye..Yaptırmak isteyen olursa bize ulaşabilir..

Share Button
Bu yazı 3158 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak


4 + = 5

 

Sevgiliniz için en özel ve farklı Sevgiliye Hediye seçenekleri burada.

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Olayların ve insanların üzerinize geldiği duygusu içinde olabilirsiniz. Aslında çok başka şeyler yapmak istiyorsunuz ve meydana gelen olaylar esas yapmak istediklerinizden sizi uzaklaştırıyormuş gibi algılayabilirsiniz. Anlayışlı davranmanız gerekiyor. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz ancak sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Aslında hem parasal, hem de ruhsal açıdan geliştirici olayların meydana geldiği bir dönemdesiniz. Bu arada yediklerinize ve içtiklerinize özen gösterin.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Haberleşme trafiğinizin yoğun olacağı bir gün. Hem uzaklarda yaşayan yakınlarınızla, hem de sık görüştüğünüz arkadaşlarınızla haberleşecek ve geleceğe yönelik yaptığınız projeleri ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Bu arada sevdiklerinizden beklediğiniz desteği alabilirsiniz ve kendinize olan güveniniz artabilir. Günün ilerleyen saatlerinde katılacağınız davetler duygularınızın değişmesini sağlayacak ve isteklerinizi ortaya koymanız kolay olacak. Eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Hem kendinizle ilgilenebilir, hem de yakınlarınıza ilgi gösterebilirsiniz. Bugün ilişkilerinizi güçlendirecek, aramak isteyip de ihmal ettiğiniz dostlarınızı arayacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınız sizi arayabilir ve birlikte yapacağınız organizasyonlar eğlenceli geçebilir. Üstelik projelerinizi anlatabilir ve beklediğiniz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bugün kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Rahat ve iyimser tavrınız, hem karşı cinsi, hem de dostlarınızı etkileyecek. Sempatik ve neşeli tavrınızla isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.
 
YENGEÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir fakat denetleyemezseniz o zaman mecburiyetler yüzünden duygularınızı kontrol etmeniz mümkün. Fakat her ne olursa olsun güne iyimser duygular ile başlayacaksınız. Etkileyici kişilerin etkisinde kalabilir ve güçlü olmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Güce sahip olanların bulundukları çevrelerde dolaşabilirsiniz ve kendi gücünüzü sergileyeceğiniz ortamlar yaratabilirsiniz. Ancak kendinizi yenilemek ve yeni ortamlara uygun hale getirmek için biraz daha gayret göstermeniz gerekiyor. İyimser ve anlayışlı kişilerin bulunduğu çevrelerde kendinizi iyi hissedeceksiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
Kendinizi gözden geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. İletişim sorunlarınız olabilir fakat anlayışlı davranabilirsiniz.  Kafanızı karıştıran durumlar olsa bile isteklerinizi gerçekleştirmek için yapıcı ve kararlı bir tavır içinde olacaksınız. Bu arada tartışmalardan uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca istediğiniz şeye sahip olmak için uygun koşulların oluştuğu bir dönemdesiniz. Sadece biraz zamana ihtiyacınız var. Hem ciddi işler yapmak ve ciddiye alınmak istiyorsunuz, hem de bu durum sizi korkutuyor. Fakat yaşam enerjiniz yüksek ve korkularınız ile başa çıkabilirsiniz.
 
BAŞAK BURCU YORUMU
İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Arkadaşlarınızı arayabilir veya onlardan gelecek davet üzerine organizasyonlara katılabilirsiniz. Kalabalıkların içinde olmak ve eğlenceli organizasyonlar yapmak enerjinizi yükseltecek. Aynı zamanda kendinizi son derece özgür ve her şeyi yapabilecekmiş gibi hissedeceksiniz. Aslında şansınız yüksek ve dikkatinizi odakladığınız konuda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Dışarda olmak ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygularınızın dalgalanacağı bir gün... Bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz ve sevdiklerinizin yaşadığı olayları değerlendireceksiniz. Hareketli ortamlar ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek. Yaşantınızda radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz ve bunun için gayret gösterebilirsiniz ancak zorlayıcı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Güç mücadelesi yapmayın ve kendinizi fazla zorlamayın. Tabii çevrenizdeki kişileri de zorlamaktan kaçının. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik davranışlarınızın ve isteklerinizin değiştiğini hissedeceksiniz.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün coşkulu ve keyifli bir şekilde güne başlayacaksınız. İstekleriniz ve arzularınız yüksek fakat fikirlerinizi ortaya koymak için aceleci davranmayın. Dikkat gerektiren konularda tedbirli olun. Alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Bugün katılacağınız davetlerde eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz veya uzun zamandır görmediğiniz kişilere tesadüf edebilirsiniz. Bu arada dedikodulardan uzak durun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan karar vermeyin. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Davetlere önce isteksiz bir biçimde katılabilirsiniz fakat sonra çok eğleneceksiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Sevdiğiniz ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Çünkü daha ilgili ve anlayışlı davranacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu arada bazı endişeleriniz olabilir fakat bugün dikkatinizi dışarıya yönelteceksiniz ve eğlenceli organizasyonlar ile ilgileneceksiniz. Hareket halinde olmak ve özellikle açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Sürpriz davetler alabilirsiniz ve ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara olumlu ve yapıcı bir tavır içinde bulunacaksınız. Böylece gelişmelerin istediğiniz yönde olduğunu anlayabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlarınızı sürdürecek kadar sabırlı olmayı başaracaksınız. Bu arada sürpriz gelişmelerden rahatsız olabilirsiniz. Aslında meydana gelen olaylar sizi değişiklik yapmanız için zorluyor. Hatta radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin ve skandallardan uzak durun. Kendinize pek de uygun olmayan birine aşık olabilirsiniz. Sürprizlerin değiştirici etkisi hem heyecan duymanıza neden olacak, hem de bakış açınızın değişmeye başladığını hissedeceksiniz.
KOVA BURCU YORUMU
Çevrenize daha özgür bir bakış açısı ile bakabilir ve ilginç konulara ilgi duyabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve yeni keşifleri takip etmekten keyif alacaksınız. Kendinize yeni bir telefon veya bilgisayar almak isteyebilirsiniz. Sizi özgürleştirecek konulara ilgi duyabilir, yaşantınızda radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak parasal konulara yönelik umut verici gelişmeler olsa bile baskı hissettiğiniz durumlar da olabilir. Aslında tarzınızı değiştiriyorsunuz ve bu arada hayatınızı zorlaştıran bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
Bugün sizi heyecanlandıran gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Heyecanlı ve sabırsız bir tavır içine girebilirsiniz. Bazı kayıplar veya ertelenmeler olmuş olabilir ve şimdi bunları telafi edeceğiniz fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Gerilim hissettiğiniz sırada karşılaşacağınız iyimser kişilerin davranışları ile sakinleşebilir ve daha yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz. Dikkat gerektiren konulara yönelik işler yaparken tedbirli olun. Yapmanız gereken işlerin dışında başka konular ile ilgilenmeyin ve dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
 
Facebookta bizi bulun